Prekių krepšelis

+370 612 49713 | Nemokamas pristatymas nuo 35€

Klausiate - atsakome

Dažniausiai užduodami klausimai

Užsakymą stengiamės išsiųsti tą pačią ar vėliausiai kitą darbo dieną po apmokėjimo gavimo. Visgi būna dienų, kai užsakymų būna labai daug ar kažkurios iš užsakytų prekių reikia keliauti į nutolusį sandėlį – tokiu atveju užsakymo paruošimas gali ir užtrukti. Siuntimo trukmė priklauso nuo jūsų pasirinkto pristatymo būdo. Visi išsiųsti užsakymai turi siuntos sekimo nr., tad, jei siunta užtruko pakeliui, nesijaudinkite – ją tikrai atrasime. Jei užsakymo reikia skubiai ar būtinai iki tam tikros datos, susisiekite su mumis, tuomet individualiai pasirūpinsime, kad viskas vyktų sklandžiai. 

Savarankiškai to padaryti jums nepavyks, bet mes mielai padėsime – kreipkitės! 

Susisiekite su mumis jums patogiu būdu ir sutarsime dėl jums patogaus pristatymo. Jei reikės, pateiksime visą reikalingą informaciją apmokėjimui už transportavimo paslaugą. 

Visas prekes, esančias mūsų el. parduotuvėje, galite apžiūrėti, pačiupinėti patys. Tai galite padaryti tiek mūsų parduotuvėlėje Druskininkuose, tiek mūsų atsiėmimo vietoje Vilniuje.

Taip, galima, tiesiog susisiekite su mumis jums patogiu būdu arba teikdami užsakymą el. parduotuvėje tiesiog įrašykite visus būtinus įmonės rekvizitus bet kuriame jums patogiame lauke (ar laukuose).

Stengiamės visą naudingą informaciją sukelti į el. parduotuvę, bet, jei norisi su kažkuo pasitarti, galite užsukti į svečius, drąsiai skambinti, rašyti el. paštu ar per Facebook, Messenger.  Elektroninėje erdvėje dirbame nuo ankstaus ryto iki vėlyvo vakaro, tad atsakymo ilgai laukti neteks.

Visų prekių grąžinimas galimas per 14 kalendorinių dienų, su sąlyga, kad jos nebuvo naudotos ar kitaip apgadintos. Jei perkate kam nors dovaną iš anksto ir nerimaujate, kad ji netiks ar gavėjas norės pasikeisti, informuokite mus iš anksto – sutarsime.

Norėdami grąžinti prekę, tiesiog susisiekite su mumis jums patogiu būdu ir sutarsime dėl grąžinimo ar kito abiem pusėms priimtino sprendimo. Atskiros formos, prašymų ir pan. pildyti neprašome, pakaks žodinio ar raštiško susitarimo. Pinigus grąžisime tik tada, kai atgausime grąžintą prekę ir ją apžiūrėsime. Jei grąžinimo priežastis nėra prekės brokas ar mūsų klaida, transportavimo išlaidų nekompensuosime. 

Nuoširdžiai stengiamės dirbti be klaidų, bet kartais jų pasitaiko. Būna, kad supakuojame ne visas ar ne tas prekes, būna, kad susipainioja dviejų klientų užsakymai. Beje, kartais prekes tenka siųsti tiek iš Druskininkų, tiek iš Vilniaus sandėlių, tad nenustebkite, jei jūsų užsakymas atkeliaus dviem siuntomis. Stengiamės to išvengti, bet kartais tiesiog taip nutinka. Bet kokiu atveju nerimauti neverta, kreipkitės jums patogiu būdu ir bendromis jėgomis rasime sprendimą. 

Vis dar reikia pagalbos?

Mūsų kontaktai:

Telefono numeris: +37061249713+37061218500

Susisiekite su mumis per Facebook arba Messenger: Softy rankšluosčiai

MB Vilagna

Įm. k.: 304909771
PVM kodas LT100014256714
Konstitucijos pr. 23-133
Vilnius, 08105
A. / s. LT73 7300 0101 6672 8647 (Swedbank)

Parduotuvė Druskininkuose:

M. K. Čiurlionio g. 84-2
Druskininkai, 66144
Lietuva

Parašykite mums:

Nemokamas siuntimas

Nuo 35€ siunčiant Omniva paštomatu

Lengvas grąžinimas

14 dienų pinigų grąžinimo garantija

Kokybės garantija

Taikoma visiems produktams

100% saugūs mokėjimai

Interneto bankas / MasterCard / Visa