Su verslu dirbti visada įdomu. Tad, kadangi dirbame specializuotoje siauroje nišoje, stengiamės verslo atstovams pasiūlyti ne tik gerus produktus, bet ir susijusias reikalingas paslaugas:

  • tekstilinės verslo dovanos (logotipo siuvinėjimas, spauda, audimas pagal individualų užsakymą, dovanų pakavimas). Didžiuojamės, kad gebame greitai ir kokybiškai aptarnauti ne tik smulkųjį verslą, bet ir stambius klientus: dovanos 500 darbuotojų mums ne kliūtis! Taip pat labai smagu, kad jau ne vienas klientas skambino pasidžiaugti, kad ne tik pačios dovanos kokybiškos, bet ir supakuotos tobulai: jie sutaupė labai daug savo laiko ir energijos, o ir rezultatai pranoko lūkesčius. Daugiau apie dovanas darbuotojams ir verslo partneriams skaitykite čia: https://softy.lt/verslui/verslo-dovanos/
  • prekės viešbučiams, svečių namams, baseinams (rankšluosčiai, patalynės užvalkalai, chalatai). Pradėję veiklą kaip specializuota rankšluosčių parduotuvė, ieškodami kokybiškos produkcijos, susipažinome ir pradėjome bendradarbiauti su gamintojais, kurie gamina ne tik rankšluosčius, bet ir kitus būtinus reikmenis viešbučiams ar svečių namams. Esame sutarę dėl siūlomų prekių pagaminimo terminų ir jų gamybos tęstinumo, todėl garantuojame nuolatinę jų pasiūlą ir operatyvų papildymą atsiradus poreikiui. Turime visų prekių pavyzdžius ir, jei susidomėjote, lauksime susisiekiant (+370 612 18500, Diana) – mielai susitiksime ir parodysime viską gyvai, aptarsime tiek kainas, tiek kitas sąlygas. Tai pat, kadangi bendradarbiaujame tiesiogiai su gamintojais, esame atviri jūsų poreikiams: jei ieškote tekstilės produkcijos, kurios neradote tarp žemiau nurodytų gaminių, susisiekite, mes mielai pateiksime jums savo pasiūlymą.