Prekių krepšelis

+370 612 49713 | Nemokamas pristatymas nuo 35€

Su verslu dirbti visada įdomu. Tad, kadangi dirbame specializuotoje siauroje nišoje, stengiamės verslo atstovams pasiūlyti ne tik gerus produktus, bet ir susijusias reikalingas paslaugas:

  • Prekės viešbučiams, svečių namams, baseinams (rankšluosčiai, patalynės užvalkalai, chalatai);
  • tekstilinės verslo dovanos (logotipo siuvinėjimas, spauda, audimas pagal individualų užsakymą, dovanų pakavimas).

Prekės viešbučiams, svečių namams, baseinams

Pradėję veiklą kaip specializuota rankšluosčių parduotuvė, ieškodami kokybiškos produkcijos, susipažinome ir pradėjome bendradarbiauti su gamintojais, kurie siuva ne tik rankšluosčius, bet ir kitus būtinus reikmenis viešbučiams ar svečių namams. Esame sutarę dėl žemiau nurodomų prekių pagaminimo terminų ir jų gamybos tęstinumo, todėl garantuojame nuolatinę jų pasiūlą ir operatyvų papildymą atsiradus poreikiui.

Turime visų prekių pavyzdžius ir, jei susidomėjote, lauksime susisiekiant (+370 612 18500, Diana) – mielai susitiksime ir parodysime viską gyvai, aptarsime tiek kainas, tiek kitas sąlygas. Tai pat, kadangi bendradarbiaujame tiesiogiai su gamintojais, esame atviri jūsų poreikiams: jei ieškote tekstilės produkcijos, kurios neradote tarp žemiau nurodytų gaminių, susisiekite, mes mielai pateiksime jums savo pasiūlymą.

Aukštos klasės vonios rankšluosčiai:

„JŪRA“ (baltos spalvos). Galima skalbti 60° C temperatūroje. 500 g/m2, dvikilpiai. Dydžiai: 50 x 90 cm, 70 x 140 cm.

„GREKO“ (baltos spalvos). Galima skalbti 60° C temperatūroje. 520 g/m2, dvikilpiai. Dydžiai: 50 x 100 cm, 70 x 140 cm.

Vidutinės klasės rankšluosčiai

AKVA

„AKVA“ (baltos spalvos). Galima skalbti 95° C temperatūroje. 500 g/m2, dvikilpiai. Dydžiai: 50 x 90 cm, 70 x 140 cm.

Ekonominės klasės vonios rankšluosčiai

mode ranksluostis

„MODE“ (spalvos: balta, ruda, žydra, juoda). Galima skalbti 90° C temperatūroje. 400 g/m2, vienkilpiai. Dydžiai: 50 x 100 cm, 70 x 140 cm.

Viešbučiams ar svečių namams siūlome chlorui atsparius rankšluosčius baseinams.

Keturios spalvos (pilka, smėlio, žydra, tamsiai mėlyna). Galima skalbti 90° C temperatūroje. 500 g/m2, dvikilpiai. Dydis: 78 x 150 cm.

Viešbučiams ar svečių namams siūlome trijų kategorijų chalatus:

Prabangūs trijų spalvų (balta, juoda, raudona) veliūro-kilpiniai chalatai. 100% medvilnė, pasiūta iš vienos medžiagos skiautės (nėra šoninių siūlių). Dydžiai M, L, XL, XXXL

frotinis_chalatas

Vidutinės klasės kilpiniai (frotiniai) medvilniniai chalatai. Dydžiai M, L, XL, XXL

vaflinis_chalatas

Ekonominės klasės balti vafliniai medvilniniai chalatai. Dydžiai M, L, XL, XXL.

Viešbučiams ar svečių namams siūlome ekonominės klasės jau pasiūtus mišraus medvilnės / poliesterio audinio patalynės komplektus (įvairių spalvų bei raštų) arba pagal individualų užsakymą siuvamus itin aukštos kokybės satino patalynės užvalkalus. Audinys, iš kurio siuvami patalynės užvalkalai, yra ypač tankus ir tvirtas: mūsų rekomenduojamas standartas yra bent 180TC, tačiau turime ir 400TC, ir dar tankesnį audinį. Turime kokybiško šukuotinės medvilnės satino, medvilninio satino, medvilnės-poliesterio satino, perkalio, audiniai gali būti balti, dramblio kaulo, gelsvi, rusvi; lygūs ar su klasikine juostele.

Neperšlampantys, apsauginiai antčiužiniai su guma padeda išvengti netyčinio čiužinio apgadinimo (pvz., kraujas, išpilti skysčiai). Antčiužiniai yra su šonais, apsiūti medvilniniu juostuotu satinu ir guma apačioje per visą perimetrą (toks tvirtinimas yra gerokai patikimesnis nei 4 guminės juostelės antčiužinio kampuose).

Siūlome naudingas ir tikrai praversiančias dovanas verslo partneriams, klientams, darbuotojams bei jų vaikams: pagal susitarimą ant tekstilės gaminių (rankšluosčių, chalatų, patalynės užvalkalų, pledų) galime išsiuvinėti, nudažyti ar išausti jūsų logotipą, pageidaujamą simbolį ar užrašą. Taip pat pagal poreikį pakuojame prekes į dėžutes ar maišelius, puošiame kaspinais, šiaudais ar kita pageidaujama simbolika.
Nemokamas siuntimas

Nuo 35€ siunčiant Omniva paštomatu

Lengvas grąžinimas

14 dienų pinigų grąžinimo garantija

Kokybės garantija

Taikoma visiems produktams

100% saugūs mokėjimai

Interneto bankas / MasterCard / Visa