ASORTIMENTE DAUG NAUJIENŲ!

Pristatome Britanijos prekės ženklų Ringley, Sleepwell, Catherine Lansfield, Dreams & Drapes produkciją savo asortimente.

Rasite patalynės užvalkalų komplektų, įskaitant ir Lietuvos rinkoje nestandartinius matmenis (pvz., 150 cm pločio paklodės, 220×230 (King size) antklodžių užvalkalai, kt.), taip pat šilumą atspindinčias užuolaidas, yra netgi derančių patalynės užvalkalų ir užuolaidų rinkinių).

Didžioji dalis patalynės užvalkalų komplektų yra iš lengvai prižiūrimo mišraus medvilnės-poliesterio audinio (“Easy care”), tad laiko su lygintuvu rankose praleisite mažiau: toks audinys greičiau džiūsta ir daug mažiau glamžosi, jį lengviau išlyginti, bet to, išlieka nepakitęs gerokai ilgiau.

Iš savo pusės tegalime pasakyti, kad, nors visada širdis linksta į 100% natūralią žaliavą, šios patalynės kokybė tikrai labai gera, audinys ir švelnus, ir tankus, ir tvirtas – kaip kolegė pasakė, “neužmušamas”. Beje, mažieji mūsų namų ūkio gyventojai (3 ir 5 metai) jau savaitę kasryt nepamiršta pasidžiaugti, kokia graži jų patalynė 🙂

Patalynės komplektų kainos tikrai įkandamos (14,99 – 24,99 Eur priklausomai nuo dydžio ir modelio), o ir pristatymo ilgai laukti nereiks – viską turime vietoje.

http://softy.lt/produkto-kategorija/patalynes-komplektai-ir-pledai/kasdieniai-patalynes-komplektai/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *