Kaip dažnai derėtų keisti rankšluosčius?

Labai svarbu keisti panaudotus rankšluosčius kuo dažniau, ypač dabar, siaučiant Covid-19 virusui. Nors ir atrodo, kad nusiprausę ir nusišluostę esame švarūs, tačiau rankšluosčiai, ypač patrynus odą, nuvalo senus odos likučius, užsilikusius nešvarumus ir bakterijas. Drėgmė ir vonios šiluma yra puiki terpė daugintis bakterijoms. Būtent dėl to kelis kartus panaudoti rankšluosčiai gali pradėti skleisti nemalonų kvapą.

Rankšluosčius, skirtus rankoms ar veidui, rekomenduojama keisti ypač dažnai, nes yra naudojami daugiau negu dideli, skirti kūnui, rankšluosčiai. Šie maži rankšluostukai yra labai patogūs, nes greitai džiūsta, neužima daug vietos, tad galima turėti kiekvienam šeimos nariui ir atskirai svečiams.

Rekomenduojama turėti du arba tris pakaitinius komplektus, kad būtų galima be streso pasiplanuoti, kada patogiausia keisti ir skalbti panaudotus, užtikrinant rotaciją. Pavyzdžiui, vienas komplektas gali gulėti padėtas spintoje, kol kitą galėsite laikyti skalbinių dėžėje, o naudojamas kabės vonioje.