Medvilniniai virtuviniai rankšluostukai TUKAS 45×70

Virtuvinis rankšluostukas TUKAS 45X70

Medvilniniai virtuviniai rankšluostukai TUKAS 45×70 – naujiena mūsų asortimente! Klasikiniai, nestori ir greitai džiūstantys rankšluosčiai virtuvei. Baltas, iš perdirbtų žaliavų (!) išaustas audinys, margintas vienos spalvos susikertančiomis juostomis – nieko “mandro”, kita vertus, tuo ir išsiskiria.

Medvilniniai virtuviniai rankšluostukai TUKAS 45×70 yra 180 g/m2 tankio, o matmenys 45 x 70 cm, todėl jais patogiai galėsite nusausinti indus ir juos bus galima pakabinti tiek ant horizontalios orkaitės rankenos, tiek ant pakabos. Sudėtis: 80% medvilnė, 20% poliesterio pluoštas. Galima skalbti net 60°C temperatūroje ir džiovinti džiovyklėje.

ikonos - virtuviniai rankšluostukai TUKAS

Jei domina ir kiti mūsų siūlomi virtuviniai rankšluostukai, visą jų asortimentą rasite čia: https://softy.lt/produktai/virtuve/virtuviniai-ranksluosciai/ 

Atsiliepimai

Jei domina atsiliepimai, kaip kitiems mūsų klientams tarnauja šie medvilniniai virtuviniai rankšluosčiai, jų galite paieškoti ar pasiteirauti čia:
– mūsų Facebook paskyroje https://www.facebook.com/softyranksluosciai,
– mūsų Instagram paskyroje https://www.instagram.com/softy_textile/,
– mūsų Google paskyroje https://g.page/r/CaP8KpgDmMBSEB0/review.
Jei jau įsigijote šią prekę ir turite atsiliepimų, būtume labai dėkingi, jei jais pasidalintumėte mūsų socialinių tinklų paskyrose. Tai atlikę, susisiekite su mumis, atsidėkodami mielai suteiksime asmeninį 15% nuolaidos kodą kitam jūsų pirkiniui.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *