NAUJIENA: Ispaniškos medvilnės satino patalynė

Mūsų ištikimi klientai žino, kad jau beveik metus laiko prekyboje nebeturime ir nuolatos ieškome GEROS satino patalynės, kuri būtų ne vienspalvė. Jei dairotės vienspalvės, tikrai ramia širdimi rekomenduojame sniego baltumo prabangią šukuotinės medvilnės satino patalynę arba rusvą ypač didelio tankio medvilnės satino patalynę Graikinis riešutas. Tačiau, jei širdžiai mielesnė raštuota patalynė, tai pagaliau, panašu, suradome, ko ieškojome!

Šiandien gavome Ispanijoje užaugintos Mako medvilnės patalynę, išaustą satininiu audimu. Kuo ji geresnė už tiesiog satiną? Ne, tai ne tik žodžių žaismas. Visų pirma, labai norisi pasakyti, kad žodis “satinas” niekaip nenusako audinio sudėties: tai tiesiog audimo būdas, nulemiantis didesnį audinio tvirtumą ir švelnumą. Tačiau pats satinas gali būti pagamintas iš šilko, iš įprastos medvilnės, ir, kas dabar labai dažna rinkoje, iš poliesterio ar medvilnės/poliesterio mišinio. O gali būti ir iš Mako medvilnės! Ši medvilnės rūšis laikoma viena geriausių medvilnės rūšių pasaulyje, iš jos pagamintas siūlas yra gerokai švelnesnis lietimui ir atsparesnis trinčiai, todėl tokio siūlo patalynė bus švelni, glotni, netgi gali atrodyti vėsi, priglaudus prie odos.

Pasiėmėme išbandyti sau patys, bet kviečiame ir jus prisijungti. Kad ji graži – tikra tiesa, tačiau, kadangi tai – naujiena ir nežinome, kiek ši patalynė iš tiesų kokybiškai sukirpta ir pasiūta, siūlome draugiškus mainus: su nuolaidos kodu SAPNUOK šiai patalynei prisitaikys 10% nuolaida, o mainais už nuolaidą prašome detalaus atsiliepimo iš jūsų, kad žinotume, ką sakyti kitiems klientams.

Turimas kiekis juokingai mažas – keturi raštai, kiekvieno rašto po du vienetus, tad kviečiame nelūkuriuoti 🙂