NAUJIENA: siuvinėtas bambukinis rankšluostis VYTIS

Artėjant Lietuvos istorijai svarbioms datoms (pirmieji žmonių trėmimai į Sibirą 1941 m. birželio 14-19 d., Mindaugo karūnavimas 1253 m. liepos 6 d.), nusprendėme asortimentą praturtinti mūsų valstybės simbolika puoštais rankšluosčiais. Labiausiai džiaugiamės šiuo gražuoliu: bambukiniu rankšluosčiu, ant kurio kampo išsiuvinėtas Vytis. Atrodo NEREALIAI! Labai džiaugiamės, kad pagaliau turime ir galime jums pasiūlyti tai, ko patys seniai, dar iki pradėdami šį verslą, norėjome sau!

Siuvinėtas bambukinis ROYAL BAMBOO vonios rankšluostis VYTIS

36.99

Karališki rankšluosčiai iš bambuko pluošto! Nors dizainas – klasikinis ir neįmantrus, bet, paėmus rankšluostį į rankas, iškart aišku, kodėl jiems suteiktas “ROYAL” vardas.  Ypač kokybiško audinio, tvirti, tankūs, patvarūs ir itin švelnūs rankšluosčiai!

Produkto kodas: ROYAL/VYTIS Kategorijos: , , , ,
Daugiau

O tiems, kam mielesnė akiai yra Lietuvos vėliavos žalia, galime pasiūlyti bambukinius rankšluosčius, siuvinėtus užrašu “Aš ♡ Lietuvą”:

Siuvinėtas bambukinis „ROYAL BAMBOO“ vonios rankšluostis AŠ MYLIU LIETUVĄ

34.99

Karališki, “Aš myliu Lietuvą” užrašu siuvinėti rankšluosčiai iš bambuko pluošto! Nors dizainas – klasikinis ir neįmantrus, bet, paėmus rankšluostį į rankas, iškart aišku, kodėl jiems suteiktas “ROYAL” vardas.  Ypač kokybiško audinio, tvirti, tankūs, patvarūs ir itin švelnūs rankšluosčiai!

Produkto kodas: ROYAL/MYLIULT Kategorijos: , , , ,
Daugiau

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *