Naujos Egipto medvilnės rankšluosčių KARLA spalvos!

Naujos Egipto medvilnės rankšluosčių KARLA spalvos

Naujos Egipto medvilnės rankšluosčių KARLA spalvos! Taip taip, tiek kolekcija Paula, tiek kolekcija Karla praturtėjo! Naujieji vonios rankšluosčiai tieisog traukte traukia pavasario, žydro dangaus, šviežios žalumos ir gaivių spalvų ištroškusias akis!

Apie pačius vonios rankšluočius KARLA

Egipto medvilnės rankšluosčiai KARLA – Premium klasės rankšluosčiai jūsų voniai. Jie išausti iš 100% Egipto medvilnės, dėl kurios yra gerokai patvaresni ir švelnesni nei klasikinės medvilnės rankšluosčiai, o pradinio švelnumo nepraranda net ir po daugybės skalbimų.
Pagal pojūtį ir savybes, Egipto medvilnės rankšluosčiai KARLA labai primena bambukinius ranškluosčius (tiek vieni, tiek kiti yra ypač šelnūs ir gerai sugeria vandenį), tačiau Egipto medvilnės rankšluosčiai KARLA yra gerokai putlesni. Tokius rankšluosčius drąsiai rekomenduojame tiems, kas svajoja apie švelnius ir minkštus rankšluosčius!
Rankšluosčiai „KARLA“ nėra itin stori (500 g/m2), tačiau tikrai pakankamai tankūs ir putlūs, kad būtų malonu priglausti prie odos ir kartu sugertų daug drėgmės. Rankšluosčiai yra dekoruoti dviem veliūro juostomis rankšluosčio siauruosiuose kraštuose (viena juosta siauresnė, kita platesnė), kurios skalbiant nesusitrauks. Be to, rankšluosčiai vienspalvis, todėl juos lengva priderinti prie bet kokio vonios kambario interjero.
Šie rankšluosčiai turi tris dydžius: 30 x 50 cm – veidui ar rankoms, 50 x 90 – cm rankoms, plaukams, 70 x 140 cm – kūnui. Kiekvienas rankšluostis ilgosios kraštinės viduryje turi kilpą pakabinimui ant pakabos. Be to, rankšluosčių kolekcija KARLA turi ir derančius vonios kilimėlius be guminio pagrindo (50 x 70 cm dydžio).

Daugiau Egipto medvilnės rankšluosčių rasite čia: https://softy.lt/produktai/vonia/egipto-medvilnes-ranksluosciai/

Jei prireiktų patarimo, užsukite į mūsų parduotuvės skiltį Patarimai (https://softy.lt/category/patarimai/), susisiekite su mumis telefonu ar per socialinius tinklus: Facebook https://www.facebook.com/softyranksluosciai ar Instagram https://www.instagram.com/softy_textile/.

Naujos Egipto medvilnės rankšluosčių KARLA spalvos galimos ir komplektais:

- 10%
- 10%
- 10%

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *