PAGALIAU! Patalynė “Ledo šalis”, pritaikyta 50×70 cm pagalvėms

Šiandien švenčiame mažą pergalę! Jei teko ieškoti ir domėtis, veikiausiai jau pastebėjote, kad Lietuvoje praktiškai neįmanoma rasti populiariųjų jaunimo patalynės komplektų, kurių pagalvių užvalkalai būtų pritaikyti mūsų rinkoje įprastoms pagalvėms. Absoliuti dauguma patalynių, orientuotų į ūgtelėjusius vaikus ir paauglius, yra pasiūti Centrinei ir Vakarų Europai pritaikytoms pagalvėms, o tose šalyse yra įprastas 70 x 90 cm pagalvių standartas. Taip, galima ir mūsuose rasti kai kurių raštų audinių, iš kurių galima užsisakyti siuvamą patalynę, arba įsigyti namų sąlygomis pasiūtų patalynės komplektų. Bet mes visada stengiamės būti bent vienu laipteliu aukščiau.

Todėl šiandien džiūgaujame: pagaliau, po ilgų paieškų, susitikimų su gamintojais, pavyko susiderėti, kad mums pagamintų populiariojo animacinio filmo “Ledo šalis” motyvais dekoruotos patalynės su mūsų rinkoje populiariausiais 50 x 70 cm pagalvių užvalkalais. Didžiuojamės, kad ši patalynė:

  • yra pagaminta oficialią “Ledo šalies” licenciją turinčio gamintojo;
  • yra iš tikrai kokybiško audinio;
  • yra kokybiškai marginta – ją galima skalbti net 60 laipsnių temperatūroje ir nesijaudinti, kad spalvos nubluks;
  • turi Oeko-Tex Standard 100 sertifikatą;
  • ir (pasikartosime dar kartą) yra mūsų rinkai pritaikytų matmenų: 50 x 70 cm ir 140 x 200 cm.

Taip pat primename, kad turime ir kitų Ledo šalies tematikos produktų, tad, jei jūsų mažoji svajoja būti kaip Elza ar Ana, galime padėti ją nudžiuginti!