Rankšluosčiai vaikams MEŠKIUKAS – naujiena!

Vaikiškas vonios rankšluostis su gobtuvu kūdikiams MEŠKIUKAS

Rankšluosčiai vaikams MEŠKIUKAS – dar viena naujiena asortimente!

Kadangi rugsėjis jau ant nosies, visas dėmesys dabar skiriamas mūsų atžaloms. Taip, daugiausiai sukame galvas dėl aprangos, kuprinių, kanceliarinių prekių, pratybų, … Sąrašas, rodos, nesibaigiantis. Bet dar yra ir kita dalis, kuria teks rūpintis gerokai kruopščiau: higiena! Kartu su mokslo metais prasideda ne tik pamokos ir būreliai, bet, deja, ir vaikų pernešami virusai. O dar ir darganotas oras ne už kalnų.

Todėl mūsų asortimente atsirado dar viena naujieną: medvilniniai vaikiški rankšluosčiai MEŠKIUKAS. Tinka tiek mažiukams (su gobtuvu), tiek “bambliukams” (klasikinio formato, 70×140 cm dydžio). Mieli, švelnūs, iš 100% medvilnės, turi OEKO-TEX Standard 100 sertifikatą.

Vaikiškas vonios rankšluostis su gobtuvu kūdikiams MEŠKIUKAS 100×100

24.99

Vaikiškas vonios rankšluostis su gobtuvu kūdikiams MEŠKIUKAS – puikus pasirinkimas mylimam mažyliui! Juk mūsų mažieji taip mėgsta turkštis vandenyje! Ir, kad mažylio neužpultų liūdesys, kai vonios procedūros baigiasi – padovanokite jam nusišypsoti linksmai dekoracijai kviečiantį rankšluostį. O kur dar rankšluosčio minkštumas. Švelniai odelei – švelnus rankšluostis!

Daugiau

Vaikiškas medvilninis vonios rankšluostis MEŠKIUKAS (melsva) 70×140

22.99

Vaikiškas medvilninis vonios rankšluostis ZUIKYTĖ (rausva) 70×140 – plonas, švelnus ir išskirtinai mielas kūno rankšluostis mažiesiems. O juk jie taip mėgsta turkštis vandenyje! Kad mažylio neužpultų liūdesys, kad vonios procedūros jau baigiasi, o ir mažylis nepašiurptų “iškraustytas” iš šilto vandens – padovanokite jam nusišypsoti linksmai dekoracijai kviečiantį rankšluostį!

Daugiau

Susijusios prekės

Visi mūsų parduodami rankšluosčiai vaikams yra čia: https://softy.lt/produktai/vonia/medvilniniai-ranksluosciai/vaikiski-medvilniniai-ranksluosciai/

Beje, dėmesio verti ne tik rankšluosčiai vaikams, bet ir vaikiški chalatai: https://softy.lt/produktai/vonia/chalatai/

Atsiliepimai

Jei domina atsiliepimai, ar kitiems mūsų klientams patinka šie rankšuosčiai vaikams, jų galite paieškoti ar pasiteirauti čia:

  1. mūsų Facebook paskyroje https://www.facebook.com/softyranksluosciai,
  2. mūsų Instagram paskyroje https://www.instagram.com/softy_textile/,
  3. mūsų Google paskyroje https://g.page/r/CaP8KpgDmMBSEB0/review.

Jei jau įsigijote šią prekę ir turite atsiliepimų, būtume labai dėkingi, jei jais pasidalintumėte mūsų socialinių tinklų paskyrose. Tai atlikę, susisiekite su mumis, atsidėkodami mielai suteiksime asmeninį 15% nuolaidos kodą kitam jūsų pirkiniui.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *