TEGYVUOJA ŠUNYS!

Labai didelis Egipto medvilnės paplūdimio rankšluostis TEGYVUOJA ŠUNYS

TEGYVUOJA ŠUNYS! Šunų mylėtojams – naujas, gražus, švelnus ir labai didelis paplūdimio rankšluostis papuoštas šunimis. Pakanka užmesti akį į jį – ir jau šypsaisi. Kuo geras šis rankšluostis:

  • išaustas iš Egipto medvilnės, tad jo siūlas yra ypač patvarus ir švelnus, o pats rankšluostis geba greitai sugerti didelį kiekį vandens;
  • ypač didelis. 100×160 dydžio rankšluosčio pakaks ne tik šiltai apgaubti atvėsusį po maudynių kūną, bet ir patogiai ant jo išsitiesti saulėkaitoje, nesibaiminant rankas nuleisti prie šonų ir aplipti smėliu;
  • ryškiaspalvis, nedažo, neblunka (gamintojas suteikia 5 metų garantiją spalvų patvarumui);
  • turi OEKO-TEX Standard 100 sertifikatą, tad yra visiškai saugūs naudoti net ir ypač jautrios odos žmonėms (daugiau apie tai čia: https://softy.lt/kas-yra-oeko-tex-standard-100-standartas/);
  • dvipusio audimo. Gražus iš abiejų pusių.

Labai didelis Egipto medvilnės paplūdimio rankšluostis TEGYVUOJA ŠUNYS 100×160

33.99

Labai didelis Egipto medvilnės paplūdimio rankšluostis TEGYVUOJA ŠUNYS 100×160 – tai, ką norisi turėti su savimi paplūdimyje ir ne tik. Ypač švelnus, minkštas ir gražus paplūdimio rankšluostis, kuris tinka ir patogiai išsitiesti, ir sausai nusišluostyti, ir šiltai nuo vėjo pasislėpti.

Jei prie jūsų pasirinkto dydžio yra žymė “Išankstinis užsakymas”, prekės pristatymo terminas – iki 2 savaičių. Visas prekes, užsakytas kartu, gausite ta pačia siunta.

Daugiau

Jei aktualios ir kitos prekės, skirtos aktyviam laisvalaikiui, jas rasite čia: https://softy.lt/produktai/laisvalaikis/.

Atsiliepimai

Jei domina atsiliepimai, ar kitiems mūsų klientams patinka mūsų paplūdimio rankšluostis TEGYVUOJA ŠUNYS, jų galite paieškoti ar pasiteirauti čia:
– mūsų Facebook paskyroje https://www.facebook.com/softyranksluosciai,
– mūsų Instagram paskyroje https://www.instagram.com/softy_textile/,
– mūsų Google paskyroje https://g.page/r/CaP8KpgDmMBSEB0/review.
Jei jau įsigijote šią prekę ir turite atsiliepimų, būtume labai dėkingi, jei jais pasidalintumėte mūsų socialinių tinklų paskyrose. Tai atlikę, susisiekite su mumis, atsidėkodami mielai suteiksime asmeninį 15% nuolaidos kodą kitam jūsų pirkiniui.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *