Vaikiški rankšluosčiai su gobtuvu ar kapišonu

Vaikiški rankšluosčiai su gobtuvu – rankšluosčiai, skirti naujagimiams ir kūdikiams, mažamečiams vaikams. Jie yra patogus tuo, kad prie vieno iš kampų yra prisiūta papildoma medžiaga, sukurianti gobtuvą. Gobtuvas yra ypač patogus naujagimiams, kol jie dar nemoka nulaikyti galvytės. Taip pat apsaugosite vaiką nuo netikėto vėjo gūsio ar staigesnės temperatūrų kaitos. 

Galite rinktis rankšluosčius su gobtuvu:

  • Bambukinius, kūdikiams – 75x75cm arba 100x100cm dydžio, tinkančius jautriai kūdikio odelei, dailiai dekoruotus ir švelnius rankšluostukus. Pagaminti iš to, kas geriausia: 50% bambuko, 50% Egipto medvilnės siūlų. Patogus dydis įsupti kūdikį, todėl esant poreikiui, galėsite greitai nuraminti vonioje ar po jos įsiverkusį mažylį, negaišite laiko jį rengdami: susupsite į šį patogų rankšluostį, patogiai įsitaisysite ir jūs jau pasiruošę pamaitinti ar pasūpuoti.
  • 100% medvilnės, kūdikiams – švelnūs, minkšti, tinkantys jautriai kūdikio odelei rankšluosčiai, pagamintiiš natūralaus pluošto (100% medvilnė) ir saugūs. 75×75 cm arba 100x100cm dydžio rankšluosčiai,dekoruoti žaisminga siuvinėta aplikacija bei gražiu kanteliu. Nėra jokių atsikišusių ar lengvai nutraukiamų/nulupamų detalių, todėl galėsite ramia širdimi leisti mažyliui pažaisti su rankšluosčiu, paglostyti, pakalbinti, pabaksnoti paveikslėlį, o gal net ir paragauti.

Rankšluosčiai su kapišonu (pončo rankšluosčiai) yra maunami per galvą. Nors tinka ir kasdienai, ypač patogūs paplūdimyje: apsaugo pečius nuo saulės kaitros ir galvą nuo netikėto vėjo gūsio. Su šiais rankšluosčiai vaikai gali lakstyti, jo nereikia laikyti ir jis nenukris, o vaikai sušils, bet neperkais, nes rankšluostis laisvai plevėsuoja. 

Mūsų asortimente rasite 100% medvilnės pončo rankšluosčius (plonesni) ir 100% poliesterio pončo rankšluosčius (storesni). Šie pončo rankšluosčiai yra lengvi ir greitai džiūsta, tad patogu, kai mažylis maudosi dažnai ar ne tokiais karštais orais. Audinys pakankamai tankus, kad apsaugotų nuo vėjo, o ir margintas mėgstamiausia ir puikiai pažįstama simbolika, kuri be abejonės patiks mažiesiems! Turime šiuos dydžius:

  • 50 x 100 cm (išskleisto rankšluosčio dydis), tinka 1-3 metų vaikams;
  • 50/55 x 110/115 cm, tinka 3-4 metų vaikams, 
  • 60 x 120 cm, tinka 4-6 metų vaikams.