Asortimento naujiena: medvilniniai vonios rankšluosčiai NAMINUKAS!

Medvilniniai vonios rankšluosčiai NAMINUKAS 70X140 kremine

Nauji metai – nauji ratai? O pas mus nauji rankšluosčiai! Šįkart Naujuosius kiškio metus pradedame įtraukdami į savo asortimentą medvilninius vonios rankšluosčius NAMINUKAS. Kodėl NAMINUKAS? Nes tokie mieli ir jaukūs, kad tinka kiekvieniems namams! O jei rimtai, tai medvilniniai vonios rankšluosčiai NAMINUKAS – patogūs, įvairiaspalviai ir tiesiog puikūs rankšluosčiai. Jie ne tik gerai sugeria vandenį, bet ir tikrai gražūs.

Medvilniniai vonios rankšluosčiai NAMINUKAS – aukštesnio nei vidutinis tankio (500-550 g/m2). Dėl tokio tankio jie tikrai neatrodys “skysti”, juos malonu paimti į rankas. Bet jie nėra ir ypač stori, todėl gali gerai priglusti prie jūsų kūno formų. Šiuos rankšluosčius galima skalbti aukštoje (net 60 laipsnių) vandens temperatūroje. Todėl, jei rankšluosčius sutepsite kremu, kūno aliejumi ar kitomis kūno priežiūros priemonėmis, jų dėmes išvalyti bus tikrai lengva. Tiesa, skalbiant aukštoje temperatūroje greičiau pažeidžiama siūlo struktūra, jis greičiau praranda elastingumą. Todėl nesant būtinybei, naudokite ne tokią aukštą vandens temperatūrą, venkite agresyvių skalbiklių.

Tai pat norime atkreipti jūsų dėmesį, kad gamintojas suteikia garantiją, jog rankšluosčiai nedažo, o jų spalvos tinkamai prižiūrint neblunka bent 5 metus. Tinkamai prižiūrint ir pats audinys išliks švelnus ilgiau:

  1. Skalbdami naudokite nedaug skalbiklio arba jį keiskite stikline acto.
  2. Rinkitės švelnesnę skalbimo ir gręžimo programą.
  3. Nenaudokite minkštiklio! Skalbiklio ir minkštiklio likučiai kaupiasi rankšluosčio plaukeliuose. Dėl to, per ilgą laiką rankšluostis darosi šiurkštesnis, pradeda prasčiau gerti vandenį.

Galiausiai, šie rankšluosčiai turi OEKO-TEX Standard 100 sertifikatą, todėl yra saugūs naudoti visiems, net ir jautrią odą turintiems žmonėms. Daugiau apie tai čia: https://softy.lt/kas-yra-oeko-tex-standard-100-standartas/.

Medvilniniai vonios rankšluosčiai NAMINUKAS yra tik vieno dydžio: 70 x 140 cm, jis patogiausias viso kūno sausinimui.

Jei domina atsiliepimai apie šiuos medvilninius vonios rankšluosčius, jų galite paieškoti ar pasiteirauti čia: https://www.facebook.com/softyranksluosciai ar https://www.instagram.com/softy_textile/.

- 40%
- 40%
- 40%
- 40%
- 40%
- 40%
- 40%
- 40%
- 40%

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *