Patalynės komplektai kasdienai už gerą kainą!

Patalynės komplektai kasdienai

Viskas aplink brangsta ir brangta, mūsų patalynės komplektai irgi (kaip naujas užsakymas, taip naujas kainoraštis iš gamintojų). Visgi ne visi ir ne visada galime sau leisti nusipirkti reikiamą daiktą už didelę kainą, o kartais jo tiesiog reikia: gal ne išskirtinai aukštos kokybės, bet svarbu, kad būtų naujas, švarus, tvarkingas. Būtent tokios ir yra patalynės, kurias pavadinome “kasdienėmis”. Dauguma jų pagamintos iš klasikinės medvilnės ir poliesterio mišinio (audinys nestoras, lengvas, greitai džiūsta, lengvai lyginamas), bet turime ir vieną išskirtinį – 100% medvilnės komplektą, margintą lyg akvarele pieštomis gėlėmis.

Žvilgtelkite, mūsų kasdienių patalynės komplektų kaina vis dar nesikandžioja! O ir raštų turime įvairių:

Patalynės komplektai vaikams, jaunimui ar tiesiog ieškantiems kažko linksmiau:

- 30%

Modernūs patalynės komplektai suaugusiems:

Patalynės komplektai, marginti gėlėmis:

Didelio dydžio (King size) patalynės komplektai:

- 30%
- 30%

Jei pamatėte kažką mielo akiai, rekomenduojame pasižvalgyti ir po mūsų siūlomas paklodes: jų turime tiek be gumos, tiek su guma, tiek ir su volanu (sijonėliu aplink čiužinį ir/ar lovos rėmą). Jei dairotės pigesnio varianto, rekomenduojame pasižvalgyti į perkalio, trikotažines ir frotines paklodes. Jei visgi norisi išskirtinio švelnumo, pasidomėkite mako satino paklodėmis (išaustos iš 100% medvilnės). Visą paklodžių asortimentą rasite čia: https://softy.lt/produktai/miegamasis-ir-svetaine/patalyne/paklodes/.

Jei domina atsiliepimai apie mus ir mūsų prekes, jų galite paieškoti ar pasiteirauti čia: https://www.facebook.com/softyranksluosciai ar https://www.instagram.com/softy_textile/.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *