Mako satino paklodės: dar daugiau dydžių ir spalvų!

Mako satino paklodė su guma (tamsiai žalia)

Mako satino paklodės – bene populiauriausias mūsų asortimento, skirto miegamajam, produktas. Jomis prekiaujame, rodos, nuo 2020 metų ir populiarumo jos nepraranda iki šiol. Pradėjome nuo keleto spalvų ir vieno modelio, palaipsniui mūsų siūloma įvairovė dideėjo, o šiandien asortimentas dar išsiplėtė – užsukite pasižvalgyti!

Kuo gi ypatingos mūsų Mako satino paklodės? Visų pirma, išsiaiškinkime, kas yra Mako satinas: tai – blizgaus paviršiaus, itin švelnus ir slidus lyg šilkas audinys. Jis yra visiškai natūralus, audžiamas iš ilgo pluošto medvilnės. Tai ekologiškas, prabangus ir praktiškas pasirinkimas, kuris idealiai tinka miegui! Iš Mako satino audžiama patalynė ypatinga tuo, kad ji yra pagaminta iš dailaus, plono, tačiau tvirto ir ilgaamžio audinio. Mako satino paklodžių priežiūra labai lengva, nes audinys itin tvirtas ir atsparus. Visgi, norint, kad audinys kuo ilgiau išsaugotų savo grožį, blizgesį ir tvirtumą, skalbimui reikėtų rinktis neagresyvius produktus, skalbti švelniu režimu, nedidelėmis apsukomis ir ne aukštesnėje kaip 40°C laipsnių temperatūroje. Skaičiuojama, kad Mako satino patalynė tinkama naudoti net ir po 200 skalbimų. Tad išbandykite šias paklodes ir jūs!

Be to, šias paklodes naudojame ir patys savo namuose, tad galime drąsiai teigti, kad jos puikiai dėvisi, neblunka, nedažo, išlieka švelnios ir glotnios, siūlės neplyšta, guma (jei mėgstate paklodes su guma) netrūkinėja.

Mūsų nuomone, pagrindiniai šių paklodžių privalumai:

 • Audinys toks švelnus ir glotnus, kad net sugeba atspindėti šviesą ir turi blizgesio!
 • Yra du modeliai: tiek paklodės su guma, tiek paklodės be gumos.
 • Tinka aukštiems čiužiniams.
 • Paklodžių su guma atveju guma prisiūta ne tik kampuose, bet per visą paklodės perimetrą. Neplyšta, netrūkinėja.
 • Tikrai didelis spalvų pasirinkimas.
 • Išaustos iš 100% medvilnės, jokio poliesterio!

Turimi dydžiai

Mako satino paklodės su guma turi šiuos dydžius:

 • 100 x 200 x 25 cm
 • 140 x 200 x 30 cm
 • 160 x 200 x 30 cm
 • 180 x 200 x 30 cm
 • 220 x 200 x 30 cm

Mako satino paklodės be gumos turi šiuos dydžius:

 • 160 x 210 cm
 • 180 x 210 cm
 • 210 x 220 cm

Kokį dydį rinktis?

Jei aktualu, kaip teisingai pasirinkti paklodės su guma dydį, pagrindinis dalykas, kur daug kas suklysta, yra čiužinio aukštis. Prieš pirkdami paklodę, pasitikrinkite čiužinio aukštį. Jei ilgį ir plotį dauguma klientų atsimena teisingai, pasiteiravus čiužinio aukščio dauguma tik pagūžčioja pečiais. Bet norint, kad paklodė gražiai užsitemptų, kad nereiktų prakaituoti ją bandant užvilkti ir kad nekabėtų kampuose ar šonuose laisva, būtina atsižvelgti ir į čiužinio aukštį. Taip pat reikia įsivertinti, kad, jei čiužinys aukštas (25-30 cm), o jūs esate linkę “žiūrėti pro pirštus” į priežiūros rekomendacijas (t. y. skalbiate ar džiovinate aukštesnėje nei rekomenduojama temperatūroje), geriau rinktis vienu dydžiu didesnę paklodę. Skalbiamas aukštoje temperatūroje audinys tikrai gali pasitraukti, tad, kad paskui netektų pūškuoti bandant užtempti paklodę ant čiužinio, geriau įsigyti didesnį dydį. Visgi, jei esate iš tų, kurie griežtai laikosi gaminių priežiūros nurodymų, galvos galite nesukti: net jei po skalbimo paklodė pasitrauks centimetrą ar du, skirtumo tikrai nepajausite.

Jei aktualu, aip teisingai pasirinkti paklodės be gumos dydį, tai ir šiuo atveju esminis dalykas yra čiužinio matmenys. Kitaip nei paklodės su guma atveju, čia turite daugiau laisvės manevrui: nereikia sukti galvos, kaip ant žemo čiužinio “guls” aukštam čiužiniui skirta paklodė. Jei laisvo audinio lieka per daug, jį tvarkingai galima užlenkti už/po čiužinio. Tačiau ir čia rinkdamiesi apsvarstykite, kiek laisvo audinio turėtų likti, kad būtų patogu paklodę ne tik užtiesti ant čiužinio, bet ir užkišti už šonų ar net po apačia. Įvertinkite laisvo audinio poreikį ne tik iš šonų, bet galvūgalyje, kojūgalyje. Daugumoje dabar madingų lovų tiek galvūgalis, tiek kojūgalis uždari, o šonai atviri, tad šonams reikės daug audinio, o viršui/apačiai – mažai. Pvz., jei jūsų čiužinys yra 160x200x20 cm ir lovos galvūgalis bei kojūgalis uždari, 210 cm ilgio paklodės tikrai užteks (tarkime, užlenkimui liktų po 5 cm iš abiejų pusių), o plotį reiktų skaičiuoti taip: 160 plotis + 2×20 šonams uždengti + 2×10 po apačia pakišti = 210 cm.

Kas geriau: paklodės su guma ar paklodės be gumos?

Teisingo atsakymo, deja, nėra. Paklodės su guma yra patogiau tada, kai čiužinys iš visų pusių yra lengvai prieinamas. T. y., čiužinys yra iškeltas ant grotelių, o ne įleistas į rėmą ir čiužinio šonai atviri. Taip pat paklodės su guma yra išsigelbėjimas tada, kai miegantieji yra linkę muistytis, vartytis lovoje. Tokiu atveju užtiesti paklodę be gumos taip, kad ji nenuslinktų besivartant, yra ištisas mokslas. Kita vertus, jei tą mokslą esate įvaldę, paklodės be gumos “nepririša” jūsų prie vieno čiužinio, jas galite laisvai mainyti ant visų namų čiužinių. Be to, paklodes be gumos dažniausiai leidžiama skalbti karštesniame vandenyje, nes nereikia saugoti pačios gumos, be to, jas lengviau lyginti, sulankstyti, sandėliuojamos užima mažiau vietos. Tad, kad ir kaip norėtųsi patarti, galiausiai atsakymas į klausimą “kas geriau?” lieka universalus: “priklausomai nuo jūsų poreikių”.

Atsiliepimai

Kad ir kaip mums tai keistai beatrodytų, atsiliepimai, pasirodo, yra toks keistas dalykas, kurį baisiai sunku išgauti raštiška forma. Kai klientams paskambiname pasiteirauti, kaip sekasi naudoti mūsų prekes, visada padedam ragelius su plačia šypsena. Bet, kai paprašom atsiliepimą parašyti, tie atsiliepimai kažkur išgaruoja.  
 
Tad jeigu jūs jau esate mūsų klientas ir išbandėte Mako satino paklodes (ar kitas prekes), labai prašome palikti savo atsiliepimą vienoje iš jums patogių vietų:

Tai atlikę, susisiekite su mumis, atsidėkodami mielai suteiksime asmeninį 15% nuolaidos kodą kitam jūsų pirkiniui. 

O jei dar tik svarstote, ar verta patikėti mūsų žodžiais ir įsigyti, užsukite pasižvalgyti po jau esamus atsiliepimus ar tiesiog paskambinkite: nuoširdžiai patarsime.

Kur rasti šių Mako satino paklodžių?

Visos mūsų parduodamos Mako satino paklodės yra čia: https://softy.lt/produktai/prekes-miegamajam-ir-svetainei/patalyne/paklodes/ 
 
 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *