Medvilniniai vonios rankšluosčiai: kolekcijos jaukiems namams!

Medvilniniai rankšluosčiai RAMYBĖ

Medvilniniai rankšluosčiai voniai – klasikinis pasirinkimas. Yra duomenų, kad pirmieji vonios rankšluosčiai buvo būtent medvilniniai. Medvilnė – vienas seniausiai naudojamų audinių. Pirmieji medvilnės audiniai pasirodė dar 5000 metų prieš Kristų Meksikoje, o vėliau tapo ypač populiarūs Indo slėnyje, Egipte, Kinijoje, Pietų Amerikoje.

Medvilninių rankšluosčių savybės

Veikiausiai medvilniniai rankšluosčiai voniai yra pati populiariausia rankšluosčių rūšis. Ir ne be reikalo: žaliava gerai auga ir yra santykinai pigi, jos apdorojimui nebūtinos itin aukštos technologijos, medvilnė lengvai dažoma, ji puikiai tinka perdirbimui, santykinai greitai suyra patekusi į atliekas. Beje, norime atkreipti jūsų dėmesį: nors medvilnė tikrai tinka perdirbimui, deja, ne visi gamintojai yra sąžiningi. Jei esate iš tų, kurių medvilninis rankšluostis “pūkuojasi”, tai labai tikėtina, kad jis išaustas iš atmestinai apdirbtos medvilnės (siūlas vejamas net ir iš itin trumpų skaidulų, jos neišvalomos prieš vejant siūlą) arba iš perdirbtos medvilnės (perdirbta medvilnė drėgmę geria puikiai, bet jos plaušeliai nebe tokie stiprūs ir lengvai lūžinėja gavę trinties).
Iš savo pusės, stengiamės asortimente neturėti perdirbtos medvilnės rankšluosčių, bet mainais ieškome kitų būtų padėti planetai: kur įmanoma, naudojame perdirbtą plastiką, perpanaudojame iš gamintojų gautas dėžes, padedame surasti gyvūnų prieglaudas, kurios jūsų mieste mielai priims panaudotą namų tekstilę (įskaitant vonios rankšluosčius!).

Klasikinės medvilnės kolekcijos mūsų asortimente

Atsižvelgiant į tai, kas paminėta anksčiau, veikiausiai nestebina, kad didžiausią kolekcijų pasirinkimą turime būtent šioje kategorijoje. Asortimentas, be abejo, vis keičiasi, tad norėtume pristatyti tris naujausias asortimento kolekcijas.

Vonios rankšluosčiai NAMINUKAS

Medvilninis vonios rankšluostis NAMINUKAS 70X140 kremine

Vonios rankšluosčiai NAMINUKAS – jau spėjusi pasiekti savo “žvaigždės valandą” kolekcija. Pildome atsargas nuolat, nes šie rankšluosčiai tikrai gražūs ir traukia akį. Pasižvalgykite ir jūs: https://softy.lt/produktai/vonia/medvilniniai-ranksluosciai/naminukas/

Vonios rankšluosčiai PANAMA

Medvilninis vonios rankšluostis PANAMA violetinė

Vonios rankšluosčiai PANAMA – puikus pasirinkimas jūsų voniai! Šie vonios rankšluosčiai yra pagaminti iš kokybiškos medvilnės ir išausti iš nesukto siūlo, todėl yra išskirtinai minkšti ir purūs. Visas jų asortimentas čia: https://softy.lt/produktai/vonia/medvilniniai-ranksluosciai/medvilniniai-ranksluosciai-panama/

Vonios rankšluosčiai RAMYBĖ

Medvilniniai rankšluosčiai RAMYBĖ

Medvilniniai rankšluosčiai RAMYBĖ – vonios rankšluosčiai, kuriais apsigaubęs, tikrai pajunti ramybę! Jokio ypatingo dekoro, tik lygios, smulkios bangelės per visą rankšluosčio paviršių. Tik storas, minkštas, švelnus rankšluostis, su kuriuo gera, jauku ir šilta. Kaip tik tinkamas po karštos, atpalaiduojančios vonios. Įsisukai į tokį rankšluostį ir nebešalta, giliai įkvėpei ir atsipalaidavai. Ramybė.

Visas jų asortimentas čia: https://softy.lt/produktai/vonia/medvilniniai-ranksluosciai/ramybe/

Atsiliepimai

Jei domina atsiliepimai apie mūsų medvilninius rankšluosčius, jų galite paieškoti ar pasiteirauti čia: https://www.facebook.com/softyranksluosciai ar https://www.instagram.com/softy_textile/.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *