Mako satino paklodžių papildymas!

Jau kurį laiką prekyboje nebeturėjome daugumos spalvų160 x 200 cm matmenų paklodžių su guma, išaustų iš Mako satino. Tai – populiariausios paklodės mūsų asortimente, tad džiaugiamės vėl galėdami jų pasiūlyti!

Tiems, kas dar nebandėte:

  • Mako satinas – ypač patvarus audinys, išaustas iš 100% Mako medvilnės. Mako medvilnė yra Premium klasės medvilnė, ypač švelni ir glotni.
  • Paklodė su guma – praktiškas pasirinkimas tiems, kas neramiai miega, nes guma pritraukia paklodę prie čiužinio, ji nenusmuks nuo čiužinio net ir daug vartantis. Taip pat ypač patogu, jei jūsų lovos čiužinys yra iškeltas ir matomas ne tik viršus, bet ir čiužinio šonai: paklodė su guma tvarkingai apglunda čiužinį, nesusidaro raukšlės, kampai atrodo estetiškai. Esame labai patenkinti būtent šiomis paklodėmis, nes jose guma apsiūta per visą perimetrą, o ne tik kampuose.
  • Paklodės tinkamos čiužiniams iki 30 cm aukščio (jei turite būtent 30 cm aukščio čiužinį, primygtinai rekomenduojame vadovautis paklodės priežiūros instrukcijomis, nes skalbiant karštesnėje temperatūroje audinys šiek tiek susitraukia)

Visas mūsų asortimento paklodes rasite čia: https://softy.lt/produktai/prekes-miegamajam-ir-svetainei/patalyne/paklodes/

O štai Mako satino paklodžių su guma pasirinkimas: https://softy.lt/?s=mako+satino+paklod%C4%97+su+guma&post_type=product

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *