Nauji bambukiniai rankšluosčiai LAŠAS!

Nauji bambukiniai rankšluosčiai LAŠAS

Nauji bambukiniai rankšluosčiai LAŠAS yra išausti iš 70% bambuko viskozės pluošto ir 30% medvilnės. Bambuko viskozė puikiai sugeria drėgmę, atspari kvapams, labai švelni liesti, be to, yra labai patvari. Į tokį audinį įmaišyta medvilnė suteikia šiems ranškluosčiams putlumo ir purumo.

Šie rankšluosčiai yra nestori (450 g/m2 tankio), todėl greitai džiūsta. Be to, bambukas savo sudėtyje turi antibakterinių savybių, neleidžia augti pelėsiams ir grybeliams, todėl rekomenduojamas pelėsiui alergiškiems žmonėms.

Nauji bambukiniai rankšluosčiai LAŠAS yra vienspalviai, turi melanžo dekoro juostą ant siaurosios kraštinės. Ant siaurosios kraštinės turi pakabinimo kilpą, yra sertifikuoti OEKO-TEX Standard 100 sertifikatu (daugiau apie tai čia: https://softy.lt/kas-yra-oeko-tex-standard-100-standartas/). Juos galima skalbti 40 laipsnių temperatūroje.

Rankšluosčiai LAŠAS yra dviejų dydžių: 50 x 90 cm (rankoms, veidui, plaukams) ir 70 x 140 cm (kūnui). Juos galima pirkti kaip pavienius rankšluosčius ir kaip rankšluosčių komplektus (pastariesiems taikome 10% nuolaidą).

Daugiau bambukinių rankšluosčių galite rasti čia: https://softy.lt/produktai/vonia/bambukiniai-ranksluosciai/

Daugiau rankšluosčių komplektų galite rasti čia: https://softy.lt/produktai/vonia/ranksluosciu-komplektai/

Atsiliepimai

Jei domina atsiliepimai apie šiuos naujus bambukinius rankšluosčius LAŠAS, jų galite paieškoti ar pasiteirauti čia:

  1. mūsų Facebook paskyroje https://www.facebook.com/softyranksluosciai,
  2. mūsų Instagram paskyroje https://www.instagram.com/softy_textile/,
  3. mūsų Google paskyroje https://g.page/r/CaP8KpgDmMBSEB0/review.

Jei jau įsigijote šią prekę ir turite atsiliepimų, būtume labai dėkingi, jei jais pasidalintumėte mūsų socialinių tinklų paskyrose. Tai atlikę, susisiekite su mumis, atsidėkodami mielai suteiksime asmeninį 15% nuolaidos kodą kitam jūsų pirkiniui.

- 10%
- 10%
- 10%

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *