Nauji rankšluosčių komplektai asortimente!

Nauji rankšluosčių komplektai

Nauji rankšluosčių komplektai mūsų asortimente! Net trys nauji modeliai: MINA, RITA, ALISA.

Rankšluosčių komplektai – tai, dėl ko tenka pasukti galvą, norint priderinti rankšluosčius prie vonios interjero ir užtikrinti, kad visos vonios kambario detalės derėtų tarpusavyje. Jei renkatės rankšluosčius savo (ar draugų, artimųjų) voniai, atminkite, kad svarbu ne tik, kad rankšluosčiai būtų gražūs, geri ir kokybiški, bet ir kad DERĖTŲ vienas su kitu. Galite pakabinti du ypač prabangius rankšluosčius, tačiau, jei jie nedera, tos prabangos, deja, nesimatys. Derantys, to paties dizaino rankšluosčiai voniai suteikia tvarkos ir darnos.

Todėl, jei sunku rasti įkvėpimo renkantis, kokios gi spalvos ar modeliai derėtų vienas su kitu, pristatome naujus rankšluosčių komplektus. Jos sudaro dviejų dydžių rankšluosčiai: mažesnysis rankšluostis, skirtas veidui, rankoms ar plaukams, yra 50 x 90 cm dydžio, didesnysis, skirtas kūnui – 70 x 140 cm dydžio.

Šie nauji rankšluosčių komplektai paties gamintojo yra gražiai sulankstyti ir perrišti kaspinu, tad gali pasitarnauti kaip puiki dovanų idėja!

Daugiau rankšluosčių komplektų galite rasti čia: https://softy.lt/produktai/vonia/ranksluosciu-komplektai/

Atsiliepimai

Jei domina atsiliepimai apie šiuos rankšluosčių komplektus, jų galite paieškoti ar pasiteirauti čia:

  1. mūsų Facebook paskyroje https://www.facebook.com/softyranksluosciai,
  2. mūsų Instagram paskyroje https://www.instagram.com/softy_textile/,
  3. mūsų Google paskyroje https://g.page/r/CaP8KpgDmMBSEB0/review.

Jei jau įsigijote šią prekę ir turite atsiliepimų, būtume labai dėkingi, jei jais pasidalintumėte mūsų socialinių tinklų paskyrose. Tai atlikę, susisiekite su mumis, atsidėkodami mielai suteiksime asmeninį 15% nuolaidos kodą kitam jūsų pirkiniui.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *