Medvilniniai virtuviniai rankšluostukai GAUSIOS KALĖDOS: gražioji naujiena!

Medvilninis virtuvinis rankšluostukas GAUSIOS KALĖDOS

Medvilniniai virtuviniai rankšluostukai GAUSIOS KALĖDOS – išskirtinio grožio naujiena mūsų asortimente! Patikėkit, na tikrai ne vieną gražią prekę matėm, turėjom, mylėjom, bet šitie virtuviniai rankšluostukai – nu TIKRAI gražūs!

Medvilniniai virtuviniai rankšluostukai GAUSIOS KALĖDOS yra išausti iš 100% medvilnės, todėl yra švelnūs, malonūs liesti ir labai gerai sausina indus, paviršius. Gamintojas suteikia net 5 metų garantiją spalvoms, tad galite būti ramūs, jog šie virtuviniai rankšluostukai nei bluks, nei dažys.

Rankšluostukų tankis yra 200 g/m2, o matmenys 50 x 70 cm, todėl jais lengvai galėsite išsausinti daug indų ir vėl naudotis jau po keleto valandų (plonas, lygus audinys greitai džiūsta). Ant ilgosios kraštinės vidurio turi pakabinimo kilpelę.

Šie virtuvės rankšluosčiai turi OEKO-TEX Standard 100 sertifikatą, todėl yra saugūs naudoti visiems, net ir jautrią odą turintiems žmonėms. Daugiau apie tai čia: https://softy.lt/kas-yra-oeko-tex-standard-100-standartas/.

Atsiliepimai

Smalsu, ar patinka šie medvilniniai virtuvės rankšluosčiai kitiems? Atsiliepimų galite paieškoti ar pasiteirauti čia:

  1. mūsų Facebook paskyroje https://www.facebook.com/softyranksluosciai,
  2. mūsų Instagram paskyroje https://www.instagram.com/softy_textile/,
  3. mūsų Google paskyroje https://g.page/r/CaP8KpgDmMBSEB0/review.

Jei jau įsigijote šią prekę ir turite atsiliepimų, būtume labai dėkingi, jei jais pasidalintumėte mūsų socialinių tinklų paskyrose. Tai atlikę, susisiekite su mumis, atsidėkodami mielai suteiksime asmeninį 15% nuolaidos kodą kitam jūsų pirkiniui.

Jei domina platesnis pasirinkimas, visi mūsų parduodami virtuviniai rankšluosčiai yra čia: https://softy.lt/produktai/virtuve/virtuviniai-ranksluosciai/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *