Satino patalynės komplektai ŽIEMOS tematika

Satino patalynės komplektai ŽIEMOS tematika – naujiena mūsų asortimente. Iki šiol pavykdavo pradžiuginti tik jaunimą, bet šįmet pagaliau asortimente turime ir suaugusiems skirtus patalynės komplektus, puoštus žiemiškais raštais: snaigėmis, sniegenomis, eglutės motyvais, tiesiog kalėdiškai raudonus, kt. Kodėl išplėtėme asortimentą tik šįmet? Nes tik šįmet pavyko rasti geresnio audinio žiemai orientuotus patalus! Ne poliesterio, ne storais siūlais grubiai išaustos drobės, o tikrai “kultūringo” audinio!

Taigi kviečiame pasižvalgyti po mūsų asortimento naujieną: 100% medvilninio satino patalynės komplektus. Maloni liesti, švelni, graži, lengvai lyginama patalynė, kuri į jūsų miegamąjį atneš šiek tiek žiemos pasakos.

Visi šie patalynės komplektai sudėtyje turi tik pagalvių ir antklodžių užvalkalus, tad, jei aktuali ir paklodė, kviečiame pasižvalgyti čia. Ypač rekomenduojame Mako satino paklodes su guma: itin populiarus ir tikrai geras daiktas! https://softy.lt/produktai/prekes-miegamajam-ir-svetainei/patalyne/paklodes/

Atsiliepimai

Jei domina atsiliepimai, ar kitiems mūsų klientams patinka šie satino patalynės komplektai ŽIEMOS tematika, jų galite paieškoti ar pasiteirauti čia:

  1. mūsų Facebook paskyroje https://www.facebook.com/softyranksluosciai,
  2. mūsų Instagram paskyroje https://www.instagram.com/softy_textile/,
  3. mūsų Google paskyroje https://g.page/r/CaP8KpgDmMBSEB0/review.

Jei jau įsigijote šią prekę ir turite atsiliepimų, būtume labai dėkingi, jei jais pasidalintumėte mūsų socialinių tinklų paskyrose. Tai atlikę, susisiekite su mumis, atsidėkodami mielai suteiksime asmeninį 15% nuolaidos kodą kitam jūsų pirkiniui.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *