VĖL TURIME: Egipto medvilnės rankšluosčiai ŽIEMA

Egipto medvilnės rankšluostis ŽIEMA (raudona)

VĖL TURIME: Egipto medvilnės rankšluosčiai ŽIEMA vėl papuošė mūsų parduotuvės lentynas!

Ar žinote, kad kažkas mūsuose šįryt jau džiaugėsi sniegu? Pagaliau pradeda kvepėti žiema (ir ne, ne apie papuoštas parduotuvių vitrinas kalbame)! Ta proga, kad lauke pasirodė snaigės, raginame jų pasikviesti ir į namus: asortimente vėl turime gražuolių Egipto medvilnės rankšuosčių ŽIEMA. Švelnūs rankšluosčiai yra marginti snaigėmis ir apsnigtų kalnų namelių atvaizdais. Šie rankšluosčiai tikrai ir labai gražūs, ir labai geri. Kasmet vis laukiame, kada gamintojas juos paruoš prekybai ir šįmet pavyko gauti ne tik keliomis savaitėmis anksčiau, nei įprasta, bet ir naujų spalvų!

Asortimente atsirado tikros kalėdiškai raudonos, tamsiai žalios (lyg eglutė) ir rudos spalvos rankšluosčiai!

Taigi, jei puošite (o gal jau ir pasipuošėte?) namus žiemos tematika, Egipto medvilnės rankšluosčiai ŽIEMA – tikrai geras akcentas voniai!

- 20%
- 20%
- 20%
- 20%
- 20%

Jei domina, kokie dar Egipto medvilnės rankšluosčiai yra mūsų asortimente, juos rasite čia: https://softy.lt/produktai/vonia/egipto-medvilnes-ranksluosciai/.

Atsiliepimai

Jei domina atsiliepimai, kaip kitiems mūsų klientams tarnauja šie Egipto medvilnės rankšluosčiai, jų galite paieškoti ar pasiteirauti čia:

  1. mūsų Facebook paskyroje https://www.facebook.com/softyranksluosciai,
  2. mūsų Instagram paskyroje https://www.instagram.com/softy_textile/,
  3. mūsų Google paskyroje https://g.page/r/CaP8KpgDmMBSEB0/review.

Jei jau įsigijote šią prekę ir turite atsiliepimų, būtume labai dėkingi, jei jais pasidalintumėte mūsų socialinių tinklų paskyrose. Tai atlikę, susisiekite su mumis, atsidėkodami mielai suteiksime asmeninį 15% nuolaidos kodą kitam jūsų pirkiniui.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *