Vaikiški kilimai DRAMBLYS 80×150 – NAUJIENA!

Vaikiškas kilimas DRAMBLYS 80x150

Vaikiški kilimai DRAMBLYS 80×150 – naujiena mūsų asortimente! Jau keletą metų šiuos kilimus turime namuose ir esame jais labai patenkinti, tad ryžomės pasiūlyti ir jums! Taip, tai ne rankšluosčiai, ne vonia ir netgi ne patalynė, na bet jie TOKIE gražūs!!!

Vaikiški kilimai DRAMBLYS 80×150 – išskirtinai miela, vaiko kambariui jaukumo suteikianti detalė. Kilimai nestori, “blogojoje pusėje” (apačioje) turi slydimą mažinančius “burbuliukus”. “Geroji pusė” labai švelni, maloni liesti, trumpo “kailiuko”.

Gamintojas rekomenduoja šiuos kilimus skalbti rankomis, 30°C vandenyje, džiovinti natūraliai. Visgi, jei nutiks taip, kaip mums ir, apėmus nevilčiai, nuspręsite jį išskalbti automatinėje skalbimo mašinoje / išdiovinti džiovyklėje (žemoje temperatūroje), žinokite, kad nieko akivaizdžiai blogo šiam grožiui nenutiks. Per tuos keletą metų, kai namuose turime du šiuos kilimus, skalbti juos reikėjo ne kartą (ir maisto dėmės, ir flomasteriai, ir parkerio rašalo lašiukai – ko tik jie nematė!). BET jie vis dar atrodo lyg nauji! Spalvos neblunka, atrodo tobulai ir džiugina akį kaskart pamačius. Puikus sprendimas vaikams prie lovos, ypač, jei grindys nėra šildomos.

Vaikiški kilimai DRAMBLYS (rusva) 80×150 turi OEKO-TEX Standard 100 sertifikatą, tad yra saugūs naudoti (daugiau apie tai skaitykite čia: https://softy.lt/kas-yra-oeko-tex-standard-100-standartas/).

Kitos mūsų parduodamos vaikų kambario interjero detalės yra čia: https://softy.lt/produktai/vaiko-kambarys/.

Atsiliepimai

Jei domina atsiliepimai, kaip kitiems mūsų klientams tarnauja šie kilimai vaikams, jų galite paieškoti ar pasiteirauti čia:

  1. mūsų Facebook paskyroje https://www.facebook.com/softyranksluosciai,
  2. mūsų Instagram paskyroje https://www.instagram.com/softy_textile/,
  3. mūsų Google paskyroje https://g.page/r/CaP8KpgDmMBSEB0/review.

Jei jau įsigijote šią prekę ir turite atsiliepimų, būtume labai dėkingi, jei jais pasidalintumėte mūsų socialinių tinklų paskyrose. Tai atlikę, susisiekite su mumis, atsidėkodami mielai suteiksime asmeninį 15% nuolaidos kodą kitam jūsų pirkiniui.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *