PIGŪS, GRAŽŪS ir GERI???

Rugsėjis didelei daliai žmonių kelia ne pačias maloniausias asociacijas: vasara baigiasi, atostogos (ypač vaikams) baigiasi, tuoj prasidės dargana, vaikai vaikšto nukabinę nosis ir bamba, o “smagiausia” dalis – pasiruošimas mokslo metams, suvalganti didžiąją dalį namų ūkio biudžeto. Kiek begalvoji, na tikrai nelabai džiuginančiai nuteikia.

TODĖL mes jus raginame: na pasidarykit bent kažką malonaus ir SAU. Atradome medvilninius vonios rankšluosčius Kinų rožė: ir pigūs (50×100 cm – 4,99 Eur), ir gražūs (na, bent mums), ir netgi (!) gerai sugeria vandenį! Sakysite, taip nebūna: vis tiek kažkur kažkas turi būti ne taip? Teisingai, YRA: jie plonesni nei kiti mūsų asortimento rankšluosčiai (tik 440-450 g/m2), tad, tikėtina, bus išleisti į pensiją anksčiau nei kad taps “abiturientais” (o juk pas mus tai įprasta, tiesa? Patalynės užvalkalai, batai, rankinės, piniginės – šiuos daiktus atnaujiname gana dažnai, o rankšluosčiai – daiktas, kurį naudojame kasdien ir glaudžiame prie nuogo kūno, – tarnauja iki kol galės lankytis kazino ar dar ilgiau),

Tikrai minkšti, lengvai priglunda prie kūno linkių (nes audinys ne toks standus) ir puikiai sugeria vandenį. Išbandykite, manome, kad patiks!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *