Prekių krepšelis

+370 612 49713 | Nemokamas pristatymas nuo 35€

Vėl turime bambukinių rankšluosčių MIROKO

Kiekvieną kartą, kai formuojame užsakymą, sakom: „na dabar tai užteks ilgam, jau ypač šitos spalvos“. Bet kiekvieną kartą jūs mus nustebinat ir būtent tos „šitos spalvos, kurios užteks ilgam“, nebelieka per savaitę 🙂

Tiems, kas dar nesusidūrėte su mūsų MIROKO: tai – mišraus audinio rankšluosčiai, išausti iš 60% bambuko viskozės ir 40% medvilnės siūlų. Nors iki jų mes visad atmesdavome mišraus pluošto rankšluosčius, būtent rankšluosčiai MIROKO mus „nupirko“. Jie gerokai putlesni ir minkštesni už 100% bambukinius rankšluosčius, bet kartu ir gerokai švelnesni už 100% medvilninius rankšluosčius. Kadangi jų tankis didelis (net 550 g/m2), jie lengvai ir greitai sugeria daug vandens. Būtent juos rekomenduojame, jei rankšluosčius džiovinsite natūraliai, o ne džiovyklėje – jie bus gerokai švelnesni odai, bet kartu ir neatrodys „skysti“.

Tad papildėme savo numylėtų rankšluosčių atsargas ir vėl galite rinktis pavienius rankšluosčius ar jų komplektus iš populiariausių spalvų: garstyčių, plieno, tamsiai mėlynos, mėtų. Taip pat asortimente liko liūdėti mažesnio dydžio bordiniai ir ciklameno spalvos rankšluosčiai – galbūt jie laukia kaip tik jūsų?

Kaip visada, primygtinai rekomenduojame įsigyti ne pavienį rankšluostį, o komplektą: ir 10% pigiau, ir vonioje bus tikrai gražiau, kai matosi tik vieno modelio rankšluosčiai (patikėkite, VERTA!).

Visą šių rankšluosčių asortimentą galite rasti čia: https://softy.lt/produkto-kategorija/ranksluosciai/vonios-ranksluosciai/bambukiniai-ranksluosciai/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Nemokamas siuntimas

Nuo 35€ siunčiant Omniva paštomatu

Lengvas grąžinimas

14 dienų pinigų grąžinimo garantija

Kokybės garantija

Taikoma visiems produktams

100% saugūs mokėjimai

Interneto bankas / MasterCard / Visa