Rankšluosčių komplektai: kokie jų privalumai?

Visi norime, kad mūsų vonios kambarys atrodytų gražiai, tvarkingai ir stilingai. Tačiau dažnai ryškūs, skirtingų spalvų ar modelių rankšluosčiai gali sugadinti bendrą vonios interjero vaizdą. Rankšluosčių komplektai – puiki išeitis norint atnaujinti vonios kambarį ir suderinti interjero detales tarpusavy.

Net įsigydami gražiausių ar aukštos kokybės rankšluosčių, tačiau skirtingų modelių ar stilių, nesukursite vientiso interjero. Pirkdami komplektus, turite galimybę pasirinkti derančius tarpusavyje rankšluosčius, kurių dydžius galite išsirinksite pagal norimą paskirtį. 

Kad vonios kambarys atrodytų darniai, rankšluosčių komplektus rinkitės panašių spalvų į vyraujančią vonios kambario spalvų paletę. Tai gali būti visi vienos spalvos rankšluosčiai. Taip pat, jeigu mėgstate ryškesnį dizainą, galite rinktis skirtingų, tačiau vienos su kita derančių spalvų, komplektus. Pavyzdžiui, smėlio ir mėlyna, ruda ir geltona, tamsios mėtos ir garstyčių. Arba galite rinktis skirtingus spalvos intensyvumus: šiesiai mėlyna ir tamsiai mėlyna, rausva ir tamsiai raudona, rusva ir tamsiai ruda. Balta, pilka ir juoda yra universalios spalvos, todėl jos derės beveik su visomis spalvomis.

Tokiu būdu įsigyti rankšluosčių komplektai ne tik atliks savo tiesioginę funkciją, bet kartu ir vizualiai suteiks darnos ir tvarkos Jūsų vonios kambariui. Taip pat gali atstoti įdomią, akį traukiančią interjero detalę.