Medvilniniai rankšluosčiai Vanilė

Medvilniniai rankšluosčiai VANILĖ – naujiena mūsų asortimente! Pagaminti iš kokybiškos medvilnės ir išausti iš nesukto siūlo, todėl yra išskirtinai minkšti ir purūs. Medvilniniai rankšluosčiai VANILĖ puikiai tinka jautriai ar alergijų kankinamai odai, nes dėl išaustų didelių švelnių kilpų neerzina ir netrina odos. Tai ne tik naujas, spalvingas ir stilingas dizainas, bet ir kokybė jūsų namams. 

Medvilniniai rankšluosčiai VANILĖ yra pagaminti iš nesukto siūlo – ganėtinai nauja technologija rankšluosčių pasaulyje. Naudojant kokybišką žaliavą, kurios skaidulos yra ypač ilgos, pagaminamas tvirtas siūlas guldant skaidulas viena šalia kitos ir jas perpinant pagalbiniu siūlu. Glaudžiant prie odos, nesukto siūlo rankšluosčiai yra lygūs, švelnūs, netrina ir neduria, todėl puikiai tinka jautriai ar alergijų kankinamai odai. 

Medvilninių rankšluosčių VANILĖ privalumai:

  • Švelnumas. Naudojant nesukto siūlo audimo technologiją, , siūlo skaidulos yra laisvesnės, mažiau suspaustos ir pažeistos, todėl rankšluosčiai pagaminami ypatingai švelnūs, minkšti ir putlūs. Dėl šios priežasties, rankšluosčiai VANILĖ tinka alergiškiems žmonėms ar turintiems jautrią odą.
  • Sugeriamumas. Dėl nesusuktų siūlų, rankšluostis turi daugiau paviršiaus sugerti vandenį. Kiekvienas kilpos siūlas daug ir greitai sugeria vandens lašelius. Taip pat, rankšluosčiai VANILĖ greitai džiūsta, nes tarp siūlo skaidulų išlieka daugiau oro tarpų, o  pats siūlas yra lankstesnis.
  • Ilgaamžiškumas. Rankšluosčiai VANILĖ pagaminti iš aukštos kokybės medvilnės, todėl yra tvirti, ilgaamžiai, nesipūkuoja ir nenublunka. 

Galime jums pasiūlyti:

  • 50 x 90 cm dydžio rankšluosčius plaukams, veidui ar rankoms (priklausomai nuo jūsų įpročių);
  • 70 x 140 cm dydžio rankšluosčius kūnui.