Užsakymo komentaruose galite nurodyti pageidavimus pakuotės išvaizdai, pagal galimybes pasistengsime juos įgyvendinti.
Dovanos pakuotė: ruda dėžutė su langeliu
5.00€
Kokybiška, standaus kartono dovanų dėžutė.
| Tiekėjas | SUPERBOX |
|---|
Užsakymo komentaruose galite nurodyti pageidavimus pakuotės išvaizdai, pagal galimybes pasistengsime juos įgyvendinti.
| Tiekėjas | SUPERBOX |
|---|
Sveiki siuntini gavau kokybe puiki Ir Aciu uz dovanele
Operatyvus išsiuntimas, puiki ir kokybiška prekė!
AČIŪ!!! Ypatingai už operatyvumą ir šiltą aptarnavimą. Perkant rankšluostį aš tikėjausi gauti ranšluostį. Tačiau smagios akimirkos ir šiltas bendravimas - tai tie momentai neišdildomi :) Rekomenduoju!
Nuostabus rankšluostukas.Labai minkštas,švelnus,malonus.Labai rekomenduoju.
⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️Super kokybė, malonus aptarnavimas ir greitas pristatymas, didžiulis ačiū! 🤩
Ieskojau mazyliui pirmojo ranksluoscio, issirinkau su pingvinais, gavus ji iskart nuvyle issiuvineta aplikacija, ji buvo kieta, nesinorejo kad liestusi su naujagimio galvyte, manau vidus turetu buti svelnus ir minkstas, neturetu... Daugiau trukdyti jokie siuviniai, bet kadangi jau nusipirkome (kaina palyginus su kitais nera maza) tai panaudojome ir tuomet nusivyleme dar karta, po skalbimo ranksluostis tapo kietas ir siurkstus, deja, bet teko jo atsisakyti...
Rankšluostukai labai mieli, kokybė gera. Tik spalvos neatitinka tikrovės arba buvo atsiųstas ne tos spalvos. Tamsus turkis, visiškai nepanašus i turkio spalvą.
Super kokybė, rekomenduoju virtuvėje,tikrai labai gerai sugeria vandenį👍
Ačiū labai už gerą kokybę ir greitą pristatymą! Rekomenduoju! 🤩
Puiki kokybė, nuostabus aptarnavimas.
Šiandien gavau užuolaidas. Esu be galo patenkinta, labai gražios ir kokybiškos. 😍 O ir bendravimas su klientais, labai malonus. Labai ačiū, už dovanėlę 🤗😊
Puikūs mikropluošto rankšluosčiai!!! Labai džiaugiuosi įsigijusi.
Viskas puikiai!👍Rekomenduoju!
Ačiū už greitą pristatymą, malonų bendravimą ir puikiai supakuotas prekes. Smagiai nudžiugino dovanėlė. Sėkmės
Labai geri, kokybiški, pasakiškai minkstuciai, labai švelnūs, tikrai jega, ir sau ir dovanai. Rekomenduoju 💯👍